Altay'da sürpriz ayrılık!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Altay'da sürpriz ayrılık!
Karar siyah beyazlı camiada şaşkınlıkla karşılandı. Camiada çok sevilen Uluç'un ayrılığı siyah beyazlı taraftarlarca "oldu bitti" olarak nitelenirken, üzüntü yarattı.

Altay'da Özden Töraydın'dan boşalan sportif direktörlüğe  getirilen takım kaptanlarından Murat Uluç görevden ayrıldı. Uluç, yaptığı açıklamada, ""Sportif direktörlük görevinden ani gelişen ve sebebini bilmediğim bir süreç sonrası ayrılmış bulunuyorum" açıklamasını yaptı. Yönetimden bir açıklama geldi.

Siyah beyazlı taraftarlarca çok sevilen ve takımın şampiyonluklarında önemli rolü bulunan fedakar kaptanın yeni görevinde de başarılı olduğunu vurgulayan taraftarlar, yönetimin "oldu bitti" zihniyeti ile karar almasını anlayamadıklarını söyledi. 

GENCER'E ALKIŞLAR

Altay'da Samsun beraberliğinin ardından bu kez galibiiyet için kollar sıvandı. Siyah-Beyazlı ekip, bir günlük iznin ardından İstanbulspor deplasmanı hazırlıklarına başladı.

Geçirdiği operasyon sonrası tedavisi Vali Kutlu Aktaş Tesisleri'nde sürdürülen takım kaptanlarından Gencer Cansev, idmanı saha kenarından izledi. Usta futbolcu takım arkadaşlarının alkışlarıyla moral buldu.